Зима близько. Як обрати повербанк для вашого ноутбука: сім важливих критеріїв

Важливо правильно заряджати ноутбук (Фото:Amnachphoto / depositphotos)

Зима 2023 року навчила нас, що в сумці завжди має бути повербанк і не тільки для телефону, наші ноутбукам теж притаманно розряджатись.

Під час виходу на вулицю, зустрічі та інших випадків, коли заряду батареї ноутбука недостатньо, безперечно, набагато зручніше підключити його до зарядного пристрою, який носите з собою, ніж бігати у пошуках розетки.

Однак на ринку не так багато моделей повербанків, які можуть заряджати ноутбуки.

Обираючи зовнішній акумулятор повербанк для ноутбука, варто враховувати кілька важливих параметрів та функцій, щоб забезпечити високу ефективність і зручність використання.

Зарядна ємність

Ємність зарядного пристрою повербанк вимірюється в міліампер-годинах (мА·год) і є одним із найважливіших факторів, який слід враховувати при виборі акумулятора для ноутбука.

Визначте, яка ємність вам потрібна для забезпечення необхідного часу роботи ноутбука від повербанка. Чим більший ноутбук і ємність акумулятора, тим більше часу ви зможете працювати без заряду.

Як правило, ноутбуки мають великі батареї, тому для повної зарядки потрібно багато мАг. Через це ми рекомендуємо вибрати павербанк ємністю не менше 20 000 мАг. Цього має бути достатньо, щоб хоча б один раз зарядити ноутбук.

Ноутбуки можуть повністю заряджатися від зарядного пристрою з меншою потужністю, тому зарядний пристрій на 45 Вт може зарядити неактивний ноутбук на 65 Вт, але набагато повільніше, ніж зарядний пристрій на 65 Вт.

Адаптери зарядки

Зверніть увагу на вихідні порти на павербанку. Ви маєте переконатися, що він має правильні порти для зарядки ваших пристроїв. USB-C, Micro USB і Lightning є одними з найпоширеніших портів на павербанках.

Таким чином ви зможете швидко повністю зарядити свій комп’ютер і уникнути великого блоку живлення на столі.

Портативність

Блоки живлення для ноутбуків бувають різних форм і розмірів, деякі легкі та розроблені для сумки для ноутбука чи рюкзака, а інші більші та важчі.

Розгляньте розміри та вагу повербанка, якщо вам потрібно носити його з собою, то краще обрати компактну та легку модель.

Більші та важчі павербанки, як правило, мають кращу зарядну ємність, тому подумайте про те, щоб знайти баланс між портативністю та енергоємністю. Якщо ви плануєте носити його з собою варто звернути увагу на більш портативні варіанти.

Швидка зарядка PD

Дивлячись на сучасні ноутбуки, які підтримують швидку зарядку PD (USB Power Delivery — швидке заряджання, вбудоване в дякі пристрої iOS/Apple та Android/Google, яка забезпечує набагато більший рівень потужності, ніж стандартна зарядка.

12-дюймовий MacBook, який колись випустила Apple, мабуть, має найменше вимог до електроенергії з усіх відомих гаджетів.

Зима близько. Як обрати повербанк для вашого ноутбука: сім важливих критеріїв

Дайджест NV Преміум Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Завдяки зростанню популярності зарядки PD, більшість тонких і легких ноутбуків у 2020 році підтримують зарядку PD через USB Type-C, що може прокласти основу для використання мобільної енергії для заряджання ноутбуків.

От Admin