Capcom вибрала найкращий час для релізу (Фото:Capcom)

Під час анонсу iPhone 15 було оголошено, що на старших смартфонах з’явиться низка вимогливих ігор, які призначені для ПК і консолей. Сюди належала і Resident Evil Village. Як нещодавно з’ясувалося, вона з’явиться на смартфонах під Геловін.

Інформація про дату релізу з’явилася на сторінці ігор Capcom для iOS та iPadOS. На ній зазначено, що Resident Evil Village надійде в продаж на iPhone 15 Pro та Pro Max 30 жовтня. А ось у графі ремейка Resident Evil 4, як і раніше, вказано 2023 рік. Тобто оновлена «четвірка» вийде пізніше — у листопаді або грудні.

Вартість Resident Evil Village на смартфонах Apple офіційно не оголошена. Однак в App Store версія гри для macOS продається за $29,99. Як повідомило видання Gematsu, в Японії було оголошено аналогічну ціну на iPhone 15.

Разом з Resident Evil Village і ремейком Resident Evil 4 на старші версії смартфонів нового покоління від Apple було анонсовано й інші відомі ігри. З хітів, що вже вийшли, варто відзначити Death Stranding, а що стосується новинок, то до списку входять Assassin’s Creed Mirage та The Division Resurgence.

Нагадаємо, у Resident Evil Village триває історія Ітана Вінтерса. Він погнався за Крісом Редфілдом, який з невідомої причини вбив дружину головного героя та вкрав дочку. У плані геймплея гра вірна традиціям серії. Це горор з елементами виживання, де необхідно битися з потужними супротивниками, досліджувати світ, збирати ресурси та вирішувати загадки. На Metacritic Resident Evil Village має 84 бали після 119 рецензій.

От Admin